Ostatniego dnia lipca minie rok od rozpoczęcia budowy remizy w Gadce. Inwestycja realizowana przez firmę „Tombud” z Kielc będzie kosztować ok. 1 mln zł. Dekarze pokryli blachą dach. Trwają prace wykończeniowe wnętrza obiektu, który będzie najnowocześniejszą strażnicą w gminie Mirzec. Zastąpi ona przedwojenną staruszkę, która w swej historii była również szkołą i kaplicą.
Wójt gminy Mirzec
Mirosław Seweryn wojt@mirzec.pl
Sekretarz gminy
Marta Ziomek tel. (041) 27 67 173 sekretarz@mirzec.pl
Przewodniczący Rady Gminy w Mircu
Jan Zawisza
Wiceprzewodnicząca Rady Gminy
Agnieszka Idzik-Napiórkowska
Skarbnik gminy
Wanda Węgrzyn tel. (041) 27 67 174 skarbnik@mirzec.pl